Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Suburban

02 Maj 12:41 ,

Foristrade Chevrolet Suburban

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 13:24 ,

shitet

26 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 10:38 ,

Chervolet suburban Z71

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:27 ,

Shitet ose Nderrohet

11 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 20:33 ,

Chevrolet suburban

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 02:20 ,

Saimir

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 21:17 ,

Chervolet usa

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 19:30 ,

Vetur presidenciale

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim