Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Suburban

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Suburban | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 15:32 ,

Foristrad 4x4 Chervolet Suburban

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Nën 21:55 ,

shitet chevrolet suburban

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 20:24 ,

Chervolet Suburban LT

47 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 01:47 ,

shitet schevy suburban

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 21:57 ,

shitet schevy suburban

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Sht 09:06 ,

Mr. Metush Mustafa

40 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Gush 17:25 ,

Chevrolet Suburban

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Korr 07:17 ,

Shitet Chevrolet Suburban

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:12 ,

foristrad

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Korr 14:20 ,

Shitet Chevrolet Suburban

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Korr 23:55 ,

Shitet makine Chevrolet Suburban

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 20:05 ,

Shitet Chevrolet Suburban 2015 motorri 5.3 benzin

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 14:03 ,

Chevrolet Suburban 6.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 16:50 ,

Per pjese

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 12:41 ,

Foristrade Chevrolet Suburban

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 13:24 ,

shitet

26 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 10:38 ,

Chervolet suburban Z71

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:27 ,

Shitet ose Nderrohet

11 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 02:20 ,

Saimir

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 21:17 ,

Chervolet usa

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 19:30 ,

Vetur presidenciale

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Suburban | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione