Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dodge | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Dodge , 242
Audi , 153
Volvo , 126
BMW , 102
Ford , 81
Toyota , 59
Opel , 31
Fiat , 30
Citroën , 19
Land Rover , 16
Peugeot , 16
Smart , 15
Renault , 15
Nissan , 13
Seat , 11
Hyundai , 10
Škoda , 8
Porsche , 8
Honda , 7
Chevrolet , 7
Mazda , 6
Cadillac , 5
Lancia , 5
MINI , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Suzuki , 2
Hummer , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Saab , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dodge,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dodge Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:13
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:13 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:13 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:06 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:06 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

�� Bmw 750i ��

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:03 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

E class 200 kompressor ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

��FORD FIESTA��

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:21 ,

SHITET PASAT 4MOTION VITI 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:53 ,

Mercedes c class amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:52 ,

Honda Pilot , Automat - FULL EXTRA - SUPER

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:25 ,

Golf 5 Motorr 1.6 Viti 2004 Letra paguara

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:00 ,

Mercedes Benz B200 CDI Automat 2006 Mundesi Nderrimi

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:00 ,

❌OKAZION❌ E220 CDI Avantgarde Automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Toyota Yaris 2011 1.3

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 ,

Mercedes Benz C 300 4MATIC 2011 LOOK AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:26 ,

❌ Mercedes-Benz E550 V8 4MATIC AMG EDITION ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Mercedes benz C300 4matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

A6 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:02 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:02 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 ,

Smart-Fortwo 0.8CDI-04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Opel-Corsa 1.0 Benzin-02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:50 ,

Mercedes benz 2004 Okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23 ,

C300 2012 120.000KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:20 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:16 ,

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:16 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

Okazion Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

OKAZION SKODA FABIA 1.4 NAFT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:16 ,

URGJENT OKAZION C CLASS LOOK AMG FULL OPTION!!!

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 ,

9.200€ I Padiskuteshem C300 2012 200.000KM

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dodge | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • dodge në kategorinë Makina | Mitsubishi | Colt
  • Dodge në kategorinë Makina | Chrysler | 300C
  • Dodge në kategorinë Makina
  • Dodge në kategorinë Makina | Nissan | Cube
  • dodge në kategorinë Makina | Audi | A6
  • DODGE CALIBER në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • dodge në kategorinë All Category
  • Dodge në kategorinë Makina | Dodge | RAM
  • Dodge në kategorinë Automjete
  • dodge në kategorinë Makina | Audi | Q7

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione