Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E 220 CDI - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 220 CDI,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E 220 CDI Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Merzedes Benz E 220 CDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

S class w140 350 Nafte, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedes w140 Nafte, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 14:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 12:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Mercedes GLK220 CDI

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 08:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Mercedes Vito 2009

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C class 220 cdi

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 21:19 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class 220 cdi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E 220 CDI 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 00:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedez- Benz 220 CDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes c220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz C220 Cdi

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W212 E220 viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedez Benz C220

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkodër

Toke truall

08 Maj 12:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class 220 Cdi ��������

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 12:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C Class 220 Cdi SportEditon

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 04:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

benz 2013��c220 full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Maj 23:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

shitet‼️‼️

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 16:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 2014��2.0 gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 00:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E class 220 Diesel Super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 07:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes c 220 cdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 09:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C Class 220 Cdi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

E-class 212

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E220 CDI EVO

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class 220 Cdi

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 23:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes E-klass 220 nafte 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes benz E 220 CDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 14:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class 220 Cdi

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Mercedes Benz C class!Okazion!!

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 12:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Merces w203. 220 CDI

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 22:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 Cdi Evo 2006 Automat

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E Class 220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E Class 220

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 09:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C Class 220 Cdi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C Class 220 Cdi Full

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 00:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Shitet ose ndrrohet W203 Automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Jan 16:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

EVO 220 2006 automat

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 23:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C class okazion ❗️❗️❗️❗️❗️

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 23:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C Class

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 220 CDI | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione