Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

270 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 270,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 270 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:16 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Sarandë

��Shitet hostel!

500 000 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 21:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Sarandë

Shitet Ml 270

2 800 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Mercedes sprinter

850 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Maj 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

E class 270 CDI 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 21:57 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Sarandë

Shitet okazion!!

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 14:18 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Sarandë

Shitet okazion

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 23:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Sarandë

Audi A6 Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Sarandë

Mercedes Benz C200 ne shitje

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Sarandë

Shitet Mercedes ML 270 viti 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Sarandë

Range Rover Evoque

38 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Gush 22:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Truall ndertimi 1024m2 (1300m2 total) ne Ksamil-Sarande

285 000 EUR

02 Gush 22:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Truall ndertimi 514m2 (800m2 total) ne Ksamil-Sarande

145 000 EUR

28 Nën 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

E270

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 17:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

shitet w211 270 cdi /motorr te zi\

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Sarandë

Mercedes Benc 270 cdi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 00:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Sarandë

Vw touran 1.9 manual 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:47 Vila  ·  Sarandë

Vile me qera

1 500 EUR / muaj

14 Pri 14:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Sarandë

C class

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Sarandë

Mercedes Benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Sarandë

ML 270

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Shitet E 270 cdo motorr te zi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

shitet E 270 cdi me motorr te zi w211

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 20:03 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Bokse PROEL

250 EUR

06 Dhj 18:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Mercedes benz E-class ne shitje

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Benz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 17:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

Mercedes benz E270 avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 14:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

C class 270 okazion

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

shitet/nderrohet E 270 cdi Manual

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Nën 13:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

mercedez benc

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 06:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

W210 E 270 CDI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

E270 cdi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Tet 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Mercedes Benz 270 avangarde

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Tet 16:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

AVANGARD E-CLAS 270

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 20:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

AVANGARD E-CLAS 270

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

AVANGARD E-CLAS 270

3 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

E clas 270

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

e class

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:33 Makina  ·  Ssangyong  ·  Family  ·  Sarandë

Okazionnnn Ssangyong Rexton 4x4 2007

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

Mercedes Benz E-class 270

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Sarandë

Shitet

2 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 17:04 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Shitet vetura Smart Fortwo Cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 21:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Mercedes ML 270

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 14:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Sarandë

C klas 270 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

SHITET ML 270

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 12:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

ML 270 ,2004

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Nën 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

Okazion Benz mercedes

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

Mercedez Benz E 270.

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 270 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

270 270 270 270 270 270 270 270 270 270

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione