Renalut scenic 1.6 automatike

Shitet nga: Xhevit 08 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gramsh
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault scenic 1.6 benzin kambio automatike shitet per arsye mosperdorimi .Makina esht ne gjendje te mir dhe nuk ka nevoj per sherbime . Klima ,xhama elektrik,mbyllje me pult ,radio cd . Jam i gatshem per cdo lloj prove . Cmimi esht 3 miljon lek i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim