Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gramsh

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:20 Apartamente , Gramsh

Shitet Apartament

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 17:53 Të tjera , Gramsh

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

75 EUR

07 Dhj 11:04 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Disqe 19 benxi ML

350 EUR

05 Dhj 22:06 Të tjera , Gramsh

Raki rrushi (sheshi bardhe) Gramsh

4 000 LEK

05 Dhj 17:17 Shtëpi , Gramsh

gramsh

35 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Dhj 17:16 Makina , Gramsh

Benz W 210 Automat

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 16:36 Të tjera , Gramsh

Bono

1 LEK

30 Nën 22:52 Makina , Gramsh

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:38 Apartamente , Gramsh

SHTEPI NE SHITJE GRAMSH 2+1

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
30 Nën 16:40 Makina , Gramsh

Shitet ML 320 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 17:10 Tokë/Fusha dhe farma , Gramsh

SHITET TOKE NE GRAMSH !

93 282 EUR

28 Nën 09:45 Telefona celular , Gramsh

Iphone 14 pro max (PROMO)

850 EUR

27 Nën 23:18 Makina , Gramsh

Shitet TOYOTA LAND CRUISER viti 92’

13 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 22:48 Makina , Gramsh

Mercedes- Benz R CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 21:17 Shtëpi , Gramsh

SHTEPI NE SHITJE GRAMSH 2+1

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Nën 20:37 Makina , Gramsh

Shitet makina

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Nën 10:30 Makina , Gramsh

Renault Megane

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 05:16 Makina , Gramsh

Marsol

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 13:41 Makina , Gramsh

Shitet Volvo XC90 7vende 2.4Nafte

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 13:39 Makina , Gramsh

shitet 1.2 miljon

1 200 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 10:05 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 goma 215 60 17

250 EUR

19 Nën 10:03 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 goma 205 70 15 xhipi yokohama

230 EUR

18 Nën 18:47 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

2 goma 285 35 22

300 EUR

18 Nën 18:44 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 goma mishelin 255 45 20

350 EUR

18 Nën 18:40 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

2 goma 315 35 20

300 EUR

18 Nën 18:37 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 goma continental 275 40 21

300 EUR

17 Nën 19:49 Artikuj për koleksion , Gramsh

Raki dëllinje

20 LEK

17 Nën 19:39 Makina , Gramsh

VW Passat 1.9tdi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 17:08 Makina , Gramsh

Mercedes Benz c200 manual

2 450 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 14:48 Makina , Gramsh

Benz

2 450 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 12:30 Të tjera , Gramsh

Bono Privatizimi

4 356 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione