Shitet Benz E200 viti1999

Shitet nga: Engjellush 12 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 200
Shitet OKAZION Mercedes-Benz E200 nafte shume ekonomike. Shume e mbajtur nga ana motorrile, xhenerile dhe estetike. E shes per arsye se do te iki ne gjermani. I gatshem per cdo lloj prove.
CMIMI PAK I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim