Shtëpi në Selenicë,Vlorë

14 500 EUR

Shitet nga: Gezim Shurdhaj 25 Nën 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3,5
Sipërfaqe
109.9 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Vlorë
Shtëpia ka dhe oborr,është me hipotek,cmimi i diskutueshëm.
Gezim Shurdhaj
00355698804953
Leaflet
Në fillim