Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 807
Durrës , 562
Elbasan , 206
Shkodër , 198
Vlorë , 162
Korçë , 161
Pogradec , 146
Fier , 125
Lezhë , 81
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 22:09 Shtëpi , Tiranë

Vile 4 kate+papafingo+garazh,çert.pronësie, 730000 €, Selite

730 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Sot 20:48 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate tirane perball komisarjatit 4

310 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 20:22 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 17:00 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne kamez

205 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 16:53 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 16:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Super Vile Tek Rezidenca Rolling Hills Teg

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 15:53 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepia

19 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sot 15:43 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 15:10 Shtëpi , Tiranë

SHESIM 2 SHPIA ME 1800 M² TOKE NE TUFINE! 120 000 EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 14:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
Sot 12:40 Shtëpi , Tiranë

Vore shitet shtepi private 2 kate dhe toke

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 12:10 Shtëpi , Elbasan

500m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:09 Shtëpi , Elbasan

VILA

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:14 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILË FAMILJARE DYSHE, TEK "SECRET GARDEN RESIDENCE" P

625 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 10:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private 2-Katëshe, Kombinat.

295 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 10:34 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 09:59 Shtëpi , Durrës

Shiten 2 shtepi private te muzeumi durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 09:59 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Sot 09:58 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:58 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 03:17 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 21:27 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi okazion ne lagja nr1 vollga pamje nga deti

295 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 19:17 Shtëpi , Durrës

Ishem Durres

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Dje 18:31 Shtëpi , Durrës

Okazionnn shtepi 2 kateshe prane gjirit te lalezit

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 18:21 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 15:40 Shtëpi , Pogradec

OKAZION SHITET SHTEPI 4-KATESHE NE POGRADEC

350 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Dje 15:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi

340 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 12:24 Shtëpi , Fier

Okazion!!! Vile me 2 hyrje 2-kateshe prej 700 m2!!

Numri i dhomave: 8
Dje 11:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpia 4 katëshe

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 11:09 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE UNAZEN SHKOZET-PLEPA !!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 10:12 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITEN 2 SHTEPI PRIVATE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
24 Sht 17:48 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Sht 21:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Sht 16:17 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATE PRANË KOMISARIATIT,VLORË

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
23 Sht 12:39 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
23 Sht 11:24 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi 3 kateshe ne hyrje te Vlores

350 000 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Sht 11:17 Shtëpi , Vlorë

Vile luksoze ne shitje ne Vlore

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione