Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 2978
Durrës , 971
Vlorë , 473
Shkodër , 370
Fier , 352
Elbasan , 342
Berat , 162
Lushnjë , 137
Lezhë , 123
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 15:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:17 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALLE !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:12 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 14:11 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:08 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia & qira per sezonin e plazhit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 13:37 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 13:06 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durre

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:03 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:01 Shtëpi , Berat

SHITET Shtepi private Qender Berat

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 13:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:57 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:41 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:38 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:25 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:32 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE AFER XHAMLLIKUT& PEDIATRIS

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 10:28 Shtëpi , Fier

Shiten pronat ne Fier. Dyqan+Shtepi prane qendres !!!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 10:18 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:07 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi ne qender tek Nentekateshet

1 950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:06 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi 145 m²+ truall 330 m² ne Vlore

Numri i dhomave: 4
Sot 10:05 Shtëpi , Vlorë

SHITET VILE 3-KATESHE ! PLAZHI VJETER 200M. 235 M2 CDO KAT.

300 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
Sot 10:05 Shtëpi , Fier

Apartament ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

Numri i dhomave: 4
Sot 09:42 Shtëpi , Tiranë

Shiten 2 Apartamente 1+1 tek Instituti Higjenes

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:30 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, tek Sheshi Willson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 05:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:28 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 03:57 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:36 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1, NË ALI DEM, TIRANË‼️

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:21 Shtëpi , Tiranë

OKAZION shitet pallat 2+1 ne unaze

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:59 Shtëpi , Lezhë

Shitet apartament tek dardania resort Tale lezhe 63000€

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:59 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE SHENVLASH PRANE TREGUT TE MAKINAVE!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet Ambient Biznesi

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:54 Shtëpi , Durrës

Qera/shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:45 Shtëpi , Fier

Shtepi

Numri i dhomave: 3
Dje 22:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Vile per shitje ne Velipoje rruga nr 3

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:14 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Dje 22:14 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, NE YZBERISH

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 ne Myslym Shyri

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 18:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet super vile ne peze per arsye familjare

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
Dje 16:56 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE NË LAGJEN ”28 NËNTORI, VLO

228 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:43 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 16:31 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE NË KANINË,VLORË.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 15:41 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI 2 I NJE VILE NE DURRES!

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:04 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione