Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta juaj drejt pronësisë së shtëpisë: Gjeni shtëpi në shitje në Tiranë dhe Shkodër

Tiranë , 6626
Durrës , 2236
Vlorë , 1229
Elbasan , 812
Fier , 727
Shkodër , 662
Korçë , 581
Berat , 385
Pogradec , 354
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpinë tuaj të ardhshme? Gjeni një përzgjedhje të shtëpive për shitje, duke përfshirë shtëpi prej druri dhe shtëpi buzë detit.

Qëndroni të përditësuar me njoftime falas për listat e reja. Me opsionet e disponueshme në Tiranë dhe Shkodër, shtëpia juaj perfekte është vetëm një klikim larg. Gati për të bërë një lëvizje? Shisni shtëpinë tuaj ose gjeni pronën tuaj ideale sot MerrJep.al!
Dje 15:53
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2, Pamje nga Parku, Univers City

107 500 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 04:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1,+ Ambjent Biznesi, Te Eftali Koci, Du

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 04:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 04:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Arapaj, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe , Shkallnur, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe, Shkozet, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Shkozet, Durrës

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile, Manez, Gjiri i Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 NE VLORE

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTËPI 3 KATE NË VLORË

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Truall+Ndertese, Ish Rajoni,Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe, Shkozet, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Qendër , Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe+Papafingo, Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile, Manez, Gjiri i Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Arapaj, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile, Manez, Gjiri I Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar

Shitet shtëpi / Shtëpi në shitje | Zbuloni shtëpinë tuaj të ëndrrave në MerrJep.al


Jeni në treg për një shtëpi të re në Tiranë apo Shkodër, ose ndonjë qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al, destinacioni juaj për të gjetur shtëpi në shitje. Platforma jonë ofron një gamë të gjerë listimesh, duke siguruar që ju të gjeni pronën e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja.


Me MerrJep, kërkimi i shtëpisë tuaj ideale është mjaft i lehtë. Funksioni ynë intuitiv i kërkimit ju lejon të filtroni listat bazuar në kritere specifike, duke e bërë më të lehtë se kurrë ngushtimin e opsioneve tuaja. Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si “shitet shtëpi”, “shitje shtëpie”, “shtëpi buzë deti në shitje”, “shtëpi okazion”, apo vendosni vendodhjen dhe shkruani “shtëpi në shitje Shkodër” ose “shtëpi në shitje Tiranë”.


Për tu treguar më specifikë mund të shkruani "shitet shtëpi te Komuna e Parisit", "shtëpi në shitje Bulevardi i Ri", "shitet shtëpia te Zogu i Zi". Vendosni edhe çmimin që dëshironi të ketë; çmimi mund të jetë Lekë ose në Euro.


Mundet edhe të kërkoni në Google "merrjep shtëpi në shitje", "njoftime për shtëpi", "shtëpi druri në shitje", apo "shtëpi për shitje" dhe "shitje shtëpish".


Qëndroni të informuar dhe të përditësuar me listat më të fundit duke përfituar nga njoftimet tona falas. Qoftë nëse jeni blerës apo shitës, MerrJep e bën procesin të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë.


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur shtëpinë tuaj perfekte në Tiranë apo Shkodër. Filloni kërkimin tuaj sotMerrJep.al.


Shes Shtëpi | Shisni shtëpinë tuaj me MerrJep.al


Gati për të listuar pronën tuaj për shitjeTiranë apo Shkodër ose gjithë Shqipërinë? MerrJep ofron një platformë të qetë për shitësit që të shfaqin shtëpitë e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm. Ja se si mund të filloni:  1. Krijoni njoftimin tuaj: Filloni duke krijuar një njoftim të detajuar për shtëpinë tuaj. Theksoni veçoritë e saj unike, të tilla si të qenit një shtëpi prej druri ose të paturit një vendndodhje të mirë buzë detit. Përdorni fjalë kyçe si "shtëpi në shitje 2+1" dhe "shitet shtëpia 100 m²" për të tërhequr vëmendjen e blerësve të mundshëm. Përpiquni të përfshini në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "shtëpia ndodhet në zonën e Ish-Bllokut", "një ndër pozicionet më të mira", "me katin e parë biznes", "fasadë e ventiluar", "tualet akull i ri", "e mobiluar", ose "rruga Marie Logoreci", "rruga e Elbasanit" për shembull. Më shumë detaje do të tërheqin më shumë blerës.


  2. Optimizoni njoftimin tuaj: Sigurohuni që të optimizoni njoftimin tuaj me fjalë kyçe përkatëse si "shtëpi në shitje Tiranë", "shes shtëpi në Tiranë", ose "shtëpi në shitje Shkodër" për të rritur shikueshmërinë. Përfshini fotografi me cilësi të lartë dhe një përshkrim bindës për të joshur blerësit.


  3. Qëndroni të përditësuar me njoftimet: Mbani gjurmët e pyetjeve dhe përditësimeve në listën tuaj me njoftime. Merrni sinjalizime sa herë që ka aktivitet në njoftimin tuaj, duke u siguruar që mund t’ju përgjigjeni menjëherë blerësve të interesuar.


  4. Lidhuni me blerësit: Angazhohuni me blerësit e mundshëm dhe përgjigjuni çdo pyetjeje që ata mund të kenë në lidhje me pronën tuaj. Jepni informacion shtesë dhe planifikoni shikime për të shfaqur shtëpinë tuaj personalisht.Me MerrJep.al, shitja e shtëpisë tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke shitur një shtëpi prej druri ose një shtëpi buzë deti në shitje, platforma jonë ofron mjetet dhe burimet që ju nevojiten për të arritur një audiencë të gjerë blerësish potencialë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione