Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 5803
Durrës , 2272
Vlorë , 1059
Elbasan , 769
Fier , 691
Shkodër , 571
Korçë , 522
Berat , 346
Pogradec , 345
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
22 Maj 08:35
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Dje 23:18 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi me një katë nënë tokë

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET MAGAZINA + SHTEPI

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:22 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 22:09 Shtëpi , Tiranë

gazonjere te spitali femijeve 200mij lek

200 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 22:00 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 21:48 Shtëpi , Tiranë

Okazion Shitet shtepi 3 kat/230m 180 mij €

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 21:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Dje 21:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private me oborr prane fakultetit te shkencave

16 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 21:01 Shtëpi , Durrës

SHITET TRUALL NE QENDER!

155 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:49 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Okazion

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:42 Shtëpi , Durrës

Jepet Kabin Druri Me Qera !

45 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:05 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:49 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 19:36 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 19:32 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia me Toke ne qerret te durresit

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 18:55 Shtëpi , Korçë

Shitet hyrje pallati

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 18:52 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 18:49 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:18 Shtëpi , Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 18:18 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Dje 18:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1 Fusha e Aviacionit , Tirane

71 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

81 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 18:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri , Tirane

104 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Penthouse Unaza E Re, Tirane

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

77 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE TEK 21 DHJETORI 110 M2 NDER

170 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 17:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 17:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Xhamia Tabakve

100 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:13 Shtëpi , Durrës

SHITEN 2 NDERTESA+TRUALL NE RRUGE KRYESORE TEK KRYQI I KUQ N

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:13 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 17:13 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:06 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 16:56 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:56 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 16:49 Shtëpi , Kavajë

Shtepi plazhi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:43 Shtëpi , Kavajë

Shitet shtepi 2 kateshe+Bodrum,lagjia”Sharre,Kavaje

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:39 Shtëpi , Kavajë

Kavaje,shtepi private,rreth 200 m para zones se Prokurorise.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:39 Shtëpi , Kavajë

Kavaje,shtepi private,pak metra nga rruga "Josif Budo".

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:39 Shtëpi , Kavajë

⚜️Shitet shtepi private afer me qendren,Kavaje⚜️

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 16:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qra Garsonniere pran komplskit Grand

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Dje 16:18 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA PRIVATE PRANE ISH RAJONIT!!!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet Godine banimi 2- kate + toke ne Shkallnur.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 16:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 16:10 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi dy-kateshe okazjon 350 metro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione