shitet shtepia 2+1

185 000 EUR

Shitet nga: Bajazit 02 Gush 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
shitet shtepia private 2+1 +papafingo ne lagjen selite rruga hamdi pepo prane aku-se.Siperfaqa eshte 680m2 truall. Toka dhe shtepia jane me hipoteke.Cmimi eshte i negociueshem.
Leaflet
Në fillim