Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1570
Durrës , 1003
Elbasan , 440
Korçë , 322
Shkodër , 317
Fier , 293
Vlorë , 289
Pogradec , 230
Lushnjë , 153
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.


Sot 09:54 Shtëpi , Durrës

SHITET TOKE+GODINE TEK VILA E ZOGUT!

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:29 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:18 Shtëpi , Durrës

SHESIM NDERTESE+TRUALL NE ARAPAJ!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:31 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 08:09 Shtëpi , Pogradec

Shitet Vila Pogradec

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 08:06 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 08:06 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 07:53 Shtëpi , Durrës

SUPER OKAZION - Shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 07:37 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate garazh + 2 kate banim ne kombinat.

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Sot 00:25 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Dje 23:20 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 23:14 Shtëpi , Durrës

Vile per Shitje ne Spitalle 120000 Euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 23:11 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2 Kateshe, Ne Spitall 170,000 €

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:50 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2 Kateshe, Prane Spitalit, Durres 160,000 €

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:52 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:52 Shtëpi , Durrës

VILE dy kateshe

Numri i dhomave: 5
Dje 21:51 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI NE FSHAT!! VILLAGE HOME FOR SALE!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 65 m² 240.000 Euro

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Dje 18:44 Shtëpi , Elbasan

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 18:44 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 18:44 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 18:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 18:08 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:35 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 17:14 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:35 Shtëpi , Tiranë

(T) �� SHITET SHTËPI + AMBIENT KOMERCIAL, IBË E SIPËRME!

260 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:27 Shtëpi , Tiranë

~��SUPER OKAZION!!!SHITET SHTEPI+TOKE~TRUALL NE KSAMIL

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 14:58 Shtëpi , Durrës

OKAZION 1300 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 14:05 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:58 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI NE KALA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 13:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 13:14 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 13:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 13:07 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 4+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT

Numri i dhomave: 4
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione