SHITET/NDERROHET SHTEPI NE SAUK.

Shitet nga: JETNOR 09 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: SAUK I RI , TIRANE
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
OKAZION

SAUK I RI SHES/NDERROJ SHTEPI 120 M² ME 700 M2 TRUALL.

Ne Sauk te Ri afër ambulances shitet Shtepi 1 kateshe me kollona per katin e 2-të dhe bodrum.Trualli eshte 700 m2, me certifikat pronesie . Shtepia eshte ndertim i vitit 2005 dhe ka hapsira te nevojshme dhe pamje te lire e te hapur per rreth. Trualli eshte i mbjelle me peme te ndryshme frutore dhe krijon nje ambjent mjaft te kendshem e te qete. Çmimi 150000 Euro i diskutueshem..
Shkembehet me apartament ne Tr me vlere me te ulet + diferenca.
dhe memakine BMW-BENZ-AUDI + Diferenca nga ana juaj.
Kontakt:0672008989
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim