Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje ne MerrJep.al

Tiranë , 839
Durrës , 376
Korçë , 144
Vlorë , 137
Elbasan , 125
Shkodër , 100
Pogradec , 86
Fier , 82
Lushnjë , 52
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Tokë Truall te "Ish Dogana", Shkodër! ��

20 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 05:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Vile perballe QTU, Yrshek!

320 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Tokë Truall te "Ish Dogana", Shkodër! ��

20 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Shtëpi  ·  Tiranë

������SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE REZIDENCEN "GRAND PARK"!!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Shtëpi  ·  Krujë

Okazion Vile 3 Kateshe Fushe Kruje

Numri i dhomave: 4
Dje 21:21 Shtëpi  ·  Durrës

Shtëpi 3-kateshe per Shitje në Kavajë!

315 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 20:28 Shtëpi  ·  Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 20:23 Shtëpi  ·  Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m² (ME CERTIFIKAT)

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:22 Shtëpi  ·  Durrës

Vile 3 Katshe 700 m² Durres (Me Certifikat)

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 3 kate tirane perball komisarjatit 4

320 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 13:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe+papafingo, Shkozet, Durres

375 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 10:18 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Shkozet, Durrës

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 10:18 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 10:17 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe, Shkozet, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 10:13 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 10:10 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile+Ambjent Biznesi, Xhafezotaj, Durres

1 100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 05:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET NDERTESE NE ZONEN E ISH KENESTES !

700 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Mar 21:44 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe, Shkozet, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 18:18 Shtëpi  ·  Gjirokastër

Okazion vila 3 kate (Biznes)

154 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Mar 14:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTËPI 3 KATE NË VLORË

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
02 Mar 14:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Mar 12:29 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Mar 11:01 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Mar 10:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE ME 3 KATE !

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
02 Mar 10:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtëpi Private , Shkozë, Tiranë

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 10:17 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 10:14 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile dhe Ambjent Biznesi, ne Arapaj, Durres

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Mar 10:14 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 10:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi private ne xhafzotaj

230 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
02 Mar 10:02 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi ne xhafzotaj

230 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Mar 09:59 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET, SHTËPI PRIVATE, SHKOZË, TIRANË, TT 513

270 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Mar 09:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Kenet, Durres(VO33819)

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
02 Mar 09:40 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Shkozet, Durrës

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
02 Mar 08:59 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET okazion cmimi i diskutueshem

Numri i dhomave: > 10
02 Mar 08:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 3 kate garazh + 2 kate banim ne kombinat.

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
02 Mar 02:06 Shtëpi  ·  Kolonjë

Shitet vilë Ersekë

Numri i dhomave: 5
01 Mar 15:27 Shtëpi  ·  Korçë

Shtepi Private

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
01 Mar 13:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtëpi Private Dhe Dyqan, Allias, Tiranë. 450,000 €

450 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:31 Shtëpi  ·  Durrës

Vila për Shitje ne zonen e Plazhit.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Mar 10:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Super Vile Tek Rezidenca Rolling Hills Teg

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi.

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomaveNë fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione