Apartament 2+1 per shitje te Selvia

Shitet nga: benz okazion Sot 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Gjon Buzuku
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 te Selvia, Rruga Gjon Buzuku.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues, me nje siperfaqe prej 80m2, ku 76.6m2 jane neto.
Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe te ndricuar, me nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje mini garderobe.

Apartamenti disponon 2 ballkone me pamje panoramike, dhe shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per te rezervuar nje takim ne prone me kontaktoni: 0694004126
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim