Apartament 2+1 per shitje pas Ambasades Amerikane

Shitet nga: benz okazion Sot 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pas Ambasades Amerikane
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe te mire administruar. Ka nje siperfaqe 100.2 m2.
Organizohet ne 1 ambjet ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi,1 tualet.
Hapesira e bollshme te jep mundesine e nje riorganizimi tjeter te apartamentit.
Disponon certifikat pronesie.
Per nje vizite ne prone , kontaktoni 0694004126
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim