Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1251
Durrës , 703
Korçë , 257
Vlorë , 248
Fier , 212
Shkodër , 210
Elbasan , 199
Pogradec , 148
Berat , 131
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 18:17 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 18:07 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:08 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia & qira per sezonin e plazhit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 13:03 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:41 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:35 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Rrashbull Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:42 Shtëpi , Tiranë

Shiten 2 Apartamente 1+1 tek Instituti Higjenes

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:59 Shtëpi , Lezhë

Shitet apartament tek dardania resort Tale lezhe 63000€

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:59 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE SHENVLASH PRANE TREGUT TE MAKINAVE!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:14 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 19:46 Shtëpi , Vlorë

SHITET VILE 2-KATESHE ! Cole Vlore! 101 M2 CDO KAT.500M2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:10 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 16:56 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE NË LAGJEN ”28 NËNTORI, VLO

228 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 16:43 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE AFER SHKOLLES DEMOKRACIA !

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI 2 I NJE VILE NE DURRES!

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:04 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:46 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi me një katë nënë tokë

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 14:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet Godine banimi 2- kate + toke ne Shkallnur.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:08 Shtëpi , Durrës

SHESIM NDERTESE+TRUALL NE ARAPAJ!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:40 Shtëpi , Durrës

Shitet Godine Banimi Ne Shen Vlash, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
Dje 11:39 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Yzberisht, Tiranë.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

NE VLORE, SHTEPI PRIVATE PER SHITJE!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 11:10 Shtëpi , Durrës

San Pietro, Shitet super Apartament 2+1��

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:09 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:31 Shtëpi , Durrës

SHITET NDERTESE DY KATESHE NE QERRET !!!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:30 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Apartamente Per Shitje Ose Qera

Numri i dhomave: 2
Dje 10:14 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private ,Koxhasë , Durrës.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 09:45 Shtëpi , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe ne Yzberisht , shkolla Myslym Shima

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:35 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:34 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE TEK LAGJIA SEFER EFENDI DURRES!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 09:32 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Dje 09:32 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 09:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:16 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Ne Spitalle, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:08 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 09:08 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione