Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1327
Durrës , 744
Vlorë , 276
Korçë , 264
Shkodër , 231
Fier , 221
Elbasan , 207
Pogradec , 152
Berat , 132
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

22 Sht 15:10
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shiroke

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Dje 21:22 Shtëpi , Elbasan

500m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:22 Shtëpi , Elbasan

VILA

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:00 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private 2 kate dhe toke ne Vore

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 17:53 Shtëpi , Pogradec

SHITET SHTEPI PRIVATE

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:17 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATE PRANË KOMISARIATIT,VLORË

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 15:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe ne Arapaj

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:26 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:01 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2-KATESHE TEK SPITALI, DURRES!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:39 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2- KATESHE NE SPITALLE , DURRES !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne laprake

563 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne kamez

205 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Misto Mame, Tiranë.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE KOXHAS SHIJAK

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:07 Shtëpi , Durrës

SHESIM VILE DY KATESHE NE PORTO ROMANO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:54 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+70 M2 VERANDE TEK ISH URT!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:39 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 11:31 Shtëpi , Durrës

ISH KENETA , SHITET SHTEPI PRIVATE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE + LOKAL NE ISH KENETE DURRE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:52 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2-KATESHE AFER SHKOLLES DEMOKRACIA !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:47 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, ne Shkozet, Durres.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:37 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 10:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:25 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 10:19 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private ,Koxhasë , Durrës.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KAVAJES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 09:59 Shtëpi , Kurbin

Vile 2 kateshe

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 09:07 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile , ne KAMEZ

205 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 09:07 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Dje 09:05 Shtëpi , Durrës

Shiten 2 shtepi private te muzeumi durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:04 Shtëpi , Durrës

Shitet vile ne qerret durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 07:22 Shtëpi , Pogradec

**OKASION* * NDERROET 85-m2

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Sht 23:33 Shtëpi , Fier

Okazion!!! Vile me 2 hyrje 2-kateshe prej 700 m2!!

Numri i dhomave: 8
22 Sht 20:19 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepi Kraste

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Sht 20:19 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 2 katëshe në qender-Kamez.

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Sht 19:47 Shtëpi , Vlorë

Okazion apartment 2+1 nē shitje

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 19:40 Shtëpi , Durrës

SHES SHTEPI PRIVATE KARABINA ME HIPOTEKE NE DURRES

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Sht 19:09 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 19:03 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vilë, Perla Resort, Durrës

355 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
22 Sht 19:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Sht 17:07 Shtëpi , Tiranë

paskuqan shiten 2 shtepia bashk

240 000 EUR

Numri i dhomave: 7
22 Sht 16:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtëpi Private në Shkozë, Tiranë .

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Sht 16:30 Shtëpi , Tiranë

OKAZION Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Panorama

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione