shitet Vil

130 000 EUR

Shitet nga: Luka 24 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shitet Shtepi e Rindertuar ne Lagjen kodra Shijak, shtepia esht e mobiluar mir, dhe shum e bukur.. vendi dhe lagja jan shum te qet
Leaflet
Në fillim