Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6637
Durrës , 2743
Vlorë , 1224
Elbasan , 944
Fier , 874
Shkodër , 746
Korçë , 705
Berat , 439
Pogradec , 417
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Maj 08:35
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 04:22 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:13 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 22:22 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi me një katë nënë tokë

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 22:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

67 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:15 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:15 Shtëpi , Mallakastër

Shtepi dhe toke

Numri i dhomave: 3
Dje 22:08 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:05 Shtëpi , Kurbin

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 22:05 Shtëpi , Shkodër

Shtepi banimi.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:34 Shtëpi , Elbasan

VILA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:33 Shtëpi , Elbasan

500m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:30 Shtëpi , Berat

shtepi private+truall

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 19:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi okazion

99 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:13 Shtëpi , Durrës

SHITET TRUALL NE QENDER!

155 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:12 Shtëpi , Fier

shtepi private

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:55 Shtëpi , Durrës

Ngritje cmimi 2+1

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:54 Shtëpi , Korçë

Shitet

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:41 Shtëpi , Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Dje 18:06 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:01 Shtëpi , Shkodër

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SARREQ

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:57 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:57 Shtëpi , Durrës

SUPER OKAZION - Shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:54 Shtëpi , Vlorë

shitet apartament + dyqan ne vlore

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:24 Shtëpi , Vlorë

OKAZION SHITET GAZONIERE ✅

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 16:44 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 16:44 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë.

83 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:22 Shtëpi , Durrës

Shitet apartament 2+1 bosh

Numri i dhomave: 3
Dje 16:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 15:51 Shtëpi , Durrës

Shutet shtepi private te Iliria ne Durres

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepia

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:12 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 15:05 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI 2 I NJE VILE NE DURRES!

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:05 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:43 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:37 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,REZIDENCA ALBA

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione