Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:23 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Sot 15:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:17 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALLE !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:21 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Pamje Deti Ne Koder Currila, Durres

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:06 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durre

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:03 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:41 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:38 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:35 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Rrashbull Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:25 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET MAGAZINA + SHTEPI

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:48 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:48 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:59 Shtëpi , Durrës

Okazion. Shitet vile per arsye emigrimi.

330 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:59 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE SHENVLASH PRANE TREGUT TE MAKINAVE!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:54 Shtëpi , Durrës

Qera/shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:30 Shtëpi , Durrës

Shtepi e vjeter(shetaj)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:24 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJIA NR.7!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:29 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia me Toke ne qerret te durresit

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 18:04 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:54 Shtëpi , Durrës

1+1+parking 50m nga detit

37 000 EUR

Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE AFER SHKOLLES DEMOKRACIA !

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 15:41 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI 2 I NJE VILE NE DURRES!

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:19 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:04 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:46 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi me një katë nënë tokë

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 14:13 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:13 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet Godine banimi 2- kate + toke ne Shkallnur.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:08 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:08 Shtëpi , Durrës

SHITET TOKA 2000 M2 BASHKE ME SHTEPI PER TU RINDERTUAR

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 12:08 Shtëpi , Durrës

SHESIM NDERTESE+TRUALL NE ARAPAJ!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:40 Shtëpi , Durrës

Shitet Godine Banimi Ne Shen Vlash, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI ME TRUALL NE GJIRIN E LALZIT

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:32 Shtëpi , Durrës

Shitet apartament 1+1

45 000 EUR

Dje 11:28 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia private me siperfaqe 42 m².

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:28 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione