Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 15 2024 12:31

Truall dhe Vilë për Shitje në Durrës!

EUR

Publikuar: Qer 15 12:31
Shikime: 56
♦Detajet e pronës:
•Sipërfaqe Trualli: 331m²
•Sipërfaqe banimi kati nëntok: 110m²
•Sipërfaqe banimi kati përdhe : 164m²

♦Organizohet në godinë banimi 1 kat +1 kat nëntokë
•Kati përdhe:
• Sallon i hapur me kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete
• Ballkon

•Kati nëntok i organizuar për tu përdorur si bodrum.

♦Karateristika shtesë:
•Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
•Vila është e papërfunduar, krijon mundësi për të ngritur kate të tjerë.
•Është e pabanuar vetëm e mirëmbajtur.


♦Çmimi:175,000 Euro
♦Për informacione të mëtejshme ose për të organizuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar OZON REAL ESTATE

OZON Real Estate është një Agjenci Imobiliare e cila ka një treg tejet të gjerë në lidhje me pronat dhe truallet. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

OZON Real Estate është një Agjenci Imobiliare e cila ka një treg tejet të gjerë në lidhje me pronat dhe truallet. 

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione