Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta juaj drejt pronësisë së shtëpisë: Gjeni shtëpi në shitje në Tiranë dhe Shkodër

Tiranë , 7396
Durrës , 2681
Vlorë , 1426
Elbasan , 1000
Fier , 920
Shkodër , 812
Korçë , 784
Berat , 499
Pogradec , 438
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpinë tuaj të ardhshme? Gjeni një përzgjedhje të shtëpive për shitje, duke përfshirë shtëpi prej druri dhe shtëpi buzë detit.

Qëndroni të përditësuar me njoftime falas për listat e reja. Me opsionet e disponueshme në Tiranë dhe Shkodër, shtëpia juaj perfekte është vetëm një klikim larg. Gati për të bërë një lëvizje? Shisni shtëpinë tuaj ose gjeni pronën tuaj ideale sot MerrJep.al!
Sot 06:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Dhermi, Shitet Shtepi Fshati, Pran Sheshit Petro Marko

258 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 NE VLORE

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

Sot 07:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Hotel me 8 garsoniere velipoje

260 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:08
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vile 2 Kateshe Per Shitje - Yzberisht, Tirane

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATE NË NOVOSEL,VLORË.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET TRUALL / NDËRTES NË FSHATIN BABIC,VLORË

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTËPI + TRUALL NË HYRJE TË QYTETIT, VLORË

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Shtepi ne shitje 1 kateshe ne Brryl

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE,KOMBINAT,300.000 EURO.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 3+1+Ballkon Kati 6, 170 m² 260.000

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE TE RRUGA BARDHYL 100.000 EURO

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi tek Rr. Selaudin Allias

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE KANINE

219 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATE NE VLORE

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATE NE VLORE

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHTEPI PRIVATE 3 KATE NE VLORE

500 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 NE VLORE

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private 2 Katëshe Tek "Rruga e Gjanë", ��

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTËPI 3 KATE NË VLORË

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar

Shitet shtëpi / Shtëpi në shitje | Zbuloni shtëpinë tuaj të ëndrrave në MerrJep.al


Jeni në treg për një shtëpi të re në Tiranë apo Shkodër, ose ndonjë qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al, destinacioni juaj për të gjetur shtëpi në shitje. Platforma jonë ofron një gamë të gjerë listimesh, duke siguruar që ju të gjeni pronën e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja.


Me MerrJep, kërkimi i shtëpisë tuaj ideale është mjaft i lehtë. Funksioni ynë intuitiv i kërkimit ju lejon të filtroni listat bazuar në kritere specifike, duke e bërë më të lehtë se kurrë ngushtimin e opsioneve tuaja. Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si “shitet shtëpi”, “shitje shtëpie”, “shtëpi buzë deti në shitje”, “shtëpi okazion”, apo vendosni vendodhjen dhe shkruani “shtëpi në shitje Shkodër” ose “shtëpi në shitje Tiranë”.


Për tu treguar më specifikë mund të shkruani "shitet shtëpi te Komuna e Parisit", "shtëpi në shitje Bulevardi i Ri", "shitet shtëpia te Zogu i Zi". Vendosni edhe çmimin që dëshironi të ketë; çmimi mund të jetë Lekë ose në Euro.


Mundet edhe të kërkoni në Google "merrjep shtëpi në shitje", "njoftime për shtëpi", "shtëpi druri në shitje", apo "shtëpi për shitje" dhe "shitje shtëpish".


Qëndroni të informuar dhe të përditësuar me listat më të fundit duke përfituar nga njoftimet tona falas. Qoftë nëse jeni blerës apo shitës, MerrJep e bën procesin të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë.


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur shtëpinë tuaj perfekte në Tiranë apo Shkodër. Filloni kërkimin tuaj sotMerrJep.al.


Shes Shtëpi | Shisni shtëpinë tuaj me MerrJep.al


Gati për të listuar pronën tuaj për shitjeTiranë apo Shkodër ose gjithë Shqipërinë? MerrJep ofron një platformë të qetë për shitësit që të shfaqin shtëpitë e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm. Ja se si mund të filloni:  1. Krijoni njoftimin tuaj: Filloni duke krijuar një njoftim të detajuar për shtëpinë tuaj. Theksoni veçoritë e saj unike, të tilla si të qenit një shtëpi prej druri ose të paturit një vendndodhje të mirë buzë detit. Përdorni fjalë kyçe si "shtëpi në shitje 2+1" dhe "shitet shtëpia 100 m²" për të tërhequr vëmendjen e blerësve të mundshëm. Përpiquni të përfshini në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "shtëpia ndodhet në zonën e Ish-Bllokut", "një ndër pozicionet më të mira", "me katin e parë biznes", "fasadë e ventiluar", "tualet akull i ri", "e mobiluar", ose "rruga Marie Logoreci", "rruga e Elbasanit" për shembull. Më shumë detaje do të tërheqin më shumë blerës.


  2. Optimizoni njoftimin tuaj: Sigurohuni që të optimizoni njoftimin tuaj me fjalë kyçe përkatëse si "shtëpi në shitje Tiranë", "shes shtëpi në Tiranë", ose "shtëpi në shitje Shkodër" për të rritur shikueshmërinë. Përfshini fotografi me cilësi të lartë dhe një përshkrim bindës për të joshur blerësit.


  3. Qëndroni të përditësuar me njoftimet: Mbani gjurmët e pyetjeve dhe përditësimeve në listën tuaj me njoftime. Merrni sinjalizime sa herë që ka aktivitet në njoftimin tuaj, duke u siguruar që mund t’ju përgjigjeni menjëherë blerësve të interesuar.


  4. Lidhuni me blerësit: Angazhohuni me blerësit e mundshëm dhe përgjigjuni çdo pyetjeje që ata mund të kenë në lidhje me pronën tuaj. Jepni informacion shtesë dhe planifikoni shikime për të shfaqur shtëpinë tuaj personalisht.Me MerrJep.al, shitja e shtëpisë tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke shitur një shtëpi prej druri ose një shtëpi buzë deti në shitje, platforma jonë ofron mjetet dhe burimet që ju nevojiten për të arritur një audiencë të gjerë blerësish potencialë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione