Shitet apartamenti 2+1 te Kontakti

95 000 EUR

Shitet nga: senato Sot 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqr totale 92m2 ne katin e 8 te nje pallati ne nje nga komplekset me cilesore ne tiran ne kompleksin "Magnet" e firmes "Kontakt" e ndodhur prane 21-Dhjetorit, mbrapa fakultetit te Ingjinjeris se Ndertimit,
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim moderne dhe teper cilesor.
Apartamenti ndahet: 1sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1ballkon.

ADRESA: Rruga Artan Lenja
KATI: 8
SIPERFAQA: 92M2 (81.3M2 NETO)
CMIMI: 95000EURO
CEL: 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim