Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48278
Durrës , 15001
Vlorë , 4838
Shkodër , 2360
Elbasan , 1264
Sarandë , 1145
Lezhë , 811
Fier , 810
Kavajë , 642
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

22 Sht 10:43
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2 Yzberisht !!!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Sht 12:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1, PLAZH-DURRES

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Sht 23:54
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 08:57
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres 90000 Euro

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online

Sot 10:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMANT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT TE MOBILUAR CILESISHT NE PORCELAN

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR TEK THESARI

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 rruga “Besim Alla”, Yzberisht, Tiranë

127 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 111m² pallat i ri ne ndertim B. Ri

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH FUSHA E AVIACIONIT

156 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

$ SHITET AMBJENT BIZNESI (ZYRE) TE KOMPLEKSI DELIJORGJI

960 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 1+1 TE BULEVARDI I KASHARIT

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA PORTA TIRANA E RE

97 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 2+1 TEK RESTORANT QESARAKU TEK FRESKU

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 Liqeni i Thatë, Kompleksi FZ, Tiranë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Te Spitali Rajonal, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Ish Parku, Tirane.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+1 TEK RESTORANT DURRSI

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

Shes apartament 1+1 tek shkolla e Bashkuar

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Plazh-Hekurudha, Durres

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX 4+1+2 ME PAMJE DETI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET VILE 2 KATESHE NE BABRRU SHUME LLUKSOZE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Online
Sot 10:39 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, LAKE VIEW.

560 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 10:39 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BLLOK.

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:39 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BLLOKU.

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:39 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BLLOKU .

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:39 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, BOOK BUILDING.

693 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:39 Apartamente , Tiranë

DUPLEX NE SHITJE, FRESKU.

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 10:38 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:38 Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 Per Shitje Ne Don Bosko Paralel Living

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Rruga e Kosovarëve, Tiranë

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit me Shigjeta

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet aaprtament 2+1 lagjja 12

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

182 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:37 Apartamente , Tiranë

Okazion Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City

78 750 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+VERAND GOLEM

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 10:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Grand gallery LTE

158 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONERE VIJE TE PARE ME DETIN!

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:35 Apartamente , Vlorë

Apartament ne Shitje ne Orikum, Albania!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+Verande 116 m2 TEK SPITALI !!

108 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SPITALI !!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione