Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 9195
Durrës , 3262
Shkodër , 1254
Vlorë , 329
Sarandë , 244
Fier , 156
Lezhë , 85
Elbasan , 51
Korçë , 36
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

01 Qer 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSKO

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

Sot 03:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 LAGJIA 16!

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:25 Apartamente , Tiranë

Shiten 3 Ambjente Sherbimi Ne nje Ndertim te Ri, Oxhaku TR

2 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:25 Apartamente , Durrës

Shiten 2 Apartamente 1+1 74-73m2 Pran Plazhit Golem Durres.

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 VOLLGA

222 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH URT!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 18:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA DURRES!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 18:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2+BALLKON ME PAMJE NGA DETI TE 27-KATE

193 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 18:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH AFER HOTELIT GERMANY!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET 3 APARTAMENT BASHKE 1+1 VOLLGA!

252 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 18:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH URT-JA!

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:57 Apartamente , Kavajë

Shitet Apartament 2+1 në Malin e Robit

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LAGJIA 16!

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 17:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH URTJ-JA!

77 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK DON BOSKO 170 M2.

230 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH !

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:50 Apartamente , Kavajë

Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Qerret

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione