apartament tek fresku

60 000 EUR

Shitet nga: meti 01 Qer 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
shes apartament tek fresku.rruga e teleferikut sa kalon uren pallatet e para.ndertim cilesor ndertuar nga firma me e mir ne treg.esht 2+1 105 m2 ndodhet ne kat te tret kati dyt banim.ka dy banjo verand dhe mundesi modifikim ne 3+1.esht e mobiluar dhe veranda me tende.pallati ndodhet ngjit me stacionin e porcelanit.disponon certifikate pronesie. cmimi60000euro i padiskutushem...
Leaflet
Në fillim