Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 3258
Durrës , 1041
Elbasan , 400
Vlorë , 252
Shkodër , 170
Pogradec , 167
Fier , 101
Sarandë , 94
Korçë , 62
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 16:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

RAST UNIK: 3+1+Kuzh. Vec +2wc &1 Depo (Ne qender, Selvia)

297 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 18:22
Linku:
Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 20:06
Linku:
Apartamente , Durrës

�� SHITET Me Certefikate Pronesie��ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
Online
Dje 23:55
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

378 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

388 260 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:06 Apartamente , Durrës

�� SHITET Me Certefikate Pronesie��ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Super mundesi Apartamentesh

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 18:29 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 Total i Mobiluar • Shume prane Detit dhe me pamje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:23 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 18:23 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:23 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 18:22 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 17:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET VILE 2 KATESHE NE BABRRU SHUME LLUKSOZE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Online
Sot 17:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+1 TEK RRUGA KARL GEGA

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 17:28 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER PAPAFINGO NE DURRES!!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 17:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 17:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 17:22 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 17:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 4+1+2 PRANE ZJARREFIKSES, DURRES!

102 750 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 17:06 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament luksoz 3+1+2+2 në lagjen Komuna e Parisit.

Numri i dhomave: 4
Sot 16:56 Apartamente , Durrës

SHKEMBI I KAVAJES, SHITET DUPLEX 4+1+3 GARAZHE ME PAMJE NGA

365 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

RAST UNIK: 3+1+Kuzh. Vec +2wc &1 Depo (Ne qender, Selvia)

297 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 16:53 Apartamente , Elbasan

SHITET ��

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 16:52 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL ME PISHINE NE SHKALLNUR!

700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 16:51 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 3- KATESHE NE SHEN VLASH DURRES !

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE QENDER TE DURRESIT!

195 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL NE BREGDET , FARE PRANE DETIT NE KARPEN !!

900 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Sot 16:45 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL NE DURRES !!

480 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 16:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Grand gallery LTE

158 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 Liqeni i Thatë, Kompleksi FZ, Tiranë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 16:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Kompleksi Kontakt

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 16:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe Tek Kompleksi Lura 1

495 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:32 Apartamente , Tiranë

Shiten Duplekse Tek Rezidenca Alba

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 16:28 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE PER BIZNES 4 KATE NE GOLEM

1 700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 16:09 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI 5+2+2 DHE 1200 M2 TOKE NE PLAZH!!

600 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 16:04 Apartamente , Tiranë

��SHITET PENTHOUSE TE "SUNRISE RESIDENCE" PAS TEG-ut

440 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
Sot 16:03 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE PARK AVENUE PRANE BLV"ZOGU I"

297 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMIT, NE LAGJEN 18!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI PRANE UKD, DURRES!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 16:00 Apartamente , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

420 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:00 Apartamente , Durrës

SHITET VILA TRE-KATESHE NE ARAPAJ!

380 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione