Apartament 1+1 te Fresku

39 000 EUR

Shitet nga: Ylber 20 Qer 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Pallati eshte ndertim i ri dhe ne gjendje shume te mire me punime shume cilesore.
Organizimi: 1 Dhom gjumi, Sallon+Kuzhine, 1 Tualet, 1 Ballkon.
Me hipoteke.
Ndodhet prane Freskut
450 Euro m2 i diskutueshem
Siperfaqja 87 m2
0672005656
Leaflet
Në fillim