Published: Tet 23 2018 10:15

OKAZION! DY APARTAMENTE ME CMIM NEN KOSTO!

EUR

Published: Tet 23 10:15
Views: 2
Shiten dy apartamente ne Durres rruga mbrapa Torres sa fillon malorja ne krah te majte. Apartamentet ndodhen ne katin e 3 te nje pallati te ri 6 katesh i sapo ndertuar. Apartamentet jane shume prane bregut te detit tek zona e Vollges. Siperfaqja eshte 75 metra katrore secili te ndare ne nje dhome gjumi, dhoma e pritjes, tualeti dhe dy ballkone. Apartamentet jane me hipoteke. Cmimi i panegociueshem! 40.000 EURO SECILI
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0676041482

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information