Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyrje me qera durres apo apartamente me qera ditore durres në MerrJep.al

Jeni duke kërkuar për banesa me qera Durres? Në MerrJep do të gjeni mijëra njoftime apartament me qera durres. Mjafton të bëni një kërkim me fjalët kyçe dhe do t’ju shfaqen të gjithë rezultatet e dëshiruara.

Nëse ju duhet një vendbanim në Durres apo do ta vizitoni qytetin për turizëm mjafton të bëni kërkimin apartament me pamje nga deti durres, dhoma me qera durres, plazh, golem, stacioni i trenit, plepa dhe do t’ju shfaqen rezultate për prona me qera në zona të ndryshme të qytetit.

Dje 15:34
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE PLEPA DURRES,PER SHITJE!

101 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
23 Shk 16:16
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 07:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Durres!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 08:44
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 ME OBORR TE MAREA RESORT ,QERRET PER SHITJE!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 07:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament ne shitje 1+1 Turquoise Marina

148 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 Golem

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen "San Pietro"!

284 440 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!!!!! 90000€

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:11 Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Me Pamje Deti, Ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 07:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Durres!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 ne Residencen me te re Porto Lalzi!!

143 640 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 07:01 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA GARSONIERE NE HEKURUDHA!

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 06:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHESIM DUPLEX NE DURRES

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 tek Liburna Residence,Golem!

89 712 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 06:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet 2+1 tek Parku Sportiv.

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+BLK NE GOLEM 76.890 EURO

76 890 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 06:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro Gjiri i Lalezit

165 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 06:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet me Cmim OKAZION , Apartament 3+1+2, Durres

127 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET GARZONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1 Për Shitje në Plazh

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1+2t Me Qira në Ish-URT, Durrës

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Plazh

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

OKAZION,Shitet super Apartament 2+2+2 Ballkone ne Durrës

95 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Super Apartament 2+1 me qira në Currila

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qira Apartament 1+1 tek URT

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Super Apartament 2+1 prane Gjykates

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Apartamente  ·  Durrës

Super Apartament ne Shitje

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet njesi komerciale e pershtatur ne apartament në Plazh,

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE, DURRES !!

80 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER 1+1,VIJA E PARE ME DETIN !!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 05:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 05:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN TEUTA PLAZH DURRES.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:07 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE GOLEM DURRES PER SHITJE !

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 04:07 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA. PER SHITJE!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Nëse po kërkoni njoftime për apartamente me qera durres atëhere në MerrJep jeni në vendin e duhur. Do të gjeni të reklamuara qindra njoftime për apartamente në zona të ndryshme të qytetit të Durrësit. Përdorni filtrat e ofruara prej nesh në mënyrë që të gjeni rezultatin që i përshatet më së miri kërkesës tuaj.

Po kërkoni apartament me qera?


Durrësi është qyteti i dytë më i madh në Shqipëri, i cili ofron shumë opsione për tu shkolluar dhe punuar e gjithashtu i shtohet këtu dhe aksesimi në det që ky qytet ka. Prandaj dhe në merrjep do të gjeni shumë rezultate për hyrje me qera durres.

Durrësi është një nga qytetet i cili nuk është shumë i shtrenjtë në Shqipëri dhe do t’ju jepet mundësia të kërkoni për banesa me qera durres në zonat më të mira sic janë: Qëndra, Pranë universitetit, Stacioni i Trenit, Vollga, Plazh etj pa shpenzuar shumë.

Për turizëm në Durrës? Shikoni opsionet tona


Shumë njërëz, të rinj dhe familjarë preferojnë t’i kalojnë pushimet në Durrës për shkak të afërsisë që ka me kryqytetin dhe qytetet e tjera rreth e qark. Ju mund të preferoni ti kaloni pushimet hotele ne durres te lira por ne do t’ju këshillonim ti hidhnit një sy dhe ofertave për apartamente me qera durres plazh duke qënë se mund të gjithë çmime shumë të mira për apartamente ditore durres.

Ky është një opsion shumë i mirë për familjarët të cilët duan të kalojnë pushime të rehatshme. Ndërkohë nëse ju jeni duke pushuar me miqtë tuaj ju këshillojmë të shikoni opsione dhoma me qera plazh durres. Në durrës do të gjeni prona të ndryshme që jepen me qera sic janë edhe garsoniere me qera durres, dhoma me qera durres.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione