Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:39
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartamen 3+1+2, Prane Kopshtit "Sotir Noka". 115,00

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 15:09
Linku:
Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE MALI I ROBIT!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 20:15 Apartamente , Durrës

Jepet ap/ment me qera per afat te gjate! Rrota e kuqe plazh!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 20:06 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 20:06 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:06 Apartamente , Durrës

Holiday Apartment, Qera Ditore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 ,Mundesi per 2+1

67 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1,Vije E Pare

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qender,Durres

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

Papafingo Me Pamje Nga Deti 2+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 20:02 Apartamente , Durrës

A Seeview Apartment 2+1+2 For Rent

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 19:59 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:59 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1+Garazh,Golem

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMETN 2+1+2 NE DURRES!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera 2+1+2+Garazh

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qender,Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LULISHTE 1 MAJI !

158 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1 I Sapoarreduar,Golem

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES

60 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

57 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 DURRES!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SPITALI DURRESIT

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SPITALIT, DURRES!

69 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT !

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STACIONIT TRENIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

Okazion, Shitet Apartament 2+1

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI, GOLEM!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione