Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje Tiranë, Durrës dhe gjithë Shqipërinë

Elbasan , 78
Tiranë , 73
Durrës , 46
Sarandë , 19
Vlorë , 14
Korçë , 9
Lezhë , 9
Shkodër , 9
Fier , 7
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim për apartamente ne shitje? Ju mund të gjeni apartamente ne shitje tirane, hyrje në shitje poshtu dhe papafingo ne shitje tirane. Në kategorinë e apartamenteve ju mund të shfletoni numër të madh njoftime në ditë për apartamente në Tiranë,Durrës,Elbasan,Vlorë etj.
Nëse jeni duke kërkuar për apartamente në Tiranë do të ju mjaftojë të bëni kërkimin apartamente ne shitje tirana ose apartamente ne shitje tirane okazion, gjithashtu ju mund të gjeni dhe okazion apartament 1+1 me çmime të arsyeshme.


Sot 01:46 Apartamente , Elbasan

Lokal 240.5 m² ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 18:08 Apartamente , Durrës

Shitet, Godine 5-Kateshe, Porto Lalzi, Hamallaj, Durres

2 200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 18:03 Apartamente , Durrës

Shitet, Hotel, Mali I Robit, Durres

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 14:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet,Hotel, Unaza e Re UNA26178

3 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:57 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL ME PISHINE NE SHKALLNUR!

700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:56 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE PER BIZNES 4 KATE NE GOLEM

1 700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

SHITET HOTEL 600 M2 NE DHERMI 1.300.000 EURO

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
03 Tet 11:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet vile 2-katshe afer koralit plazh

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
03 Tet 10:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

APARTHOTEL TEK SANTORINI RESIDENCE DHERMI!!

1 700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
02 Tet 23:50 Apartamente , Sarandë

Objekt 4 katesh në shitje me pamje nga deti

415 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Tet 11:24 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente Ne Xhamllik Tek Karburant Kastrati

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
25 Sht 16:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Hotel, Vorë.UNA31741

850 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
25 Sht 14:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK KOMUNA E PARISIT DUPLEX NE SHITJE

260 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:53 Apartamente , Lezhë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:53 Apartamente , Kurbin

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shëngjin��

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:52 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:52 Apartamente , Shkodër

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:52 Apartamente , Kurbin

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:51 Apartamente , Lezhë

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shëngjin��

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:51 Apartamente , Tiranë

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shengjin��

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 18:50 Apartamente , Durrës

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
16 Sht 13:26 Apartamente , Shkodër

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shëngjin��

Numri i dhomave: > 10
08 Sht 16:26 Apartamente , Durrës

SHITET NDERTESE 3 KATE + TRUALL NE ZONEN E QERRETIT

660 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
08 Sht 09:20 Apartamente , Durrës

4 APARTAMENTE 2+1+2 + VERANDE NE VOLLGA PER SHITJE !

750 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Sht 09:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

!!SHITUR!!Shitet hotel ne plazh, plepa

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
04 Sht 23:29 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.

141 500 EUR

Numri i dhomave: 10
30 Gush 09:37 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE NE PLAZH DURRES

520 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Gush 09:37 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL ME 31 DHOMA NE GOLEM!

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
29 Gush 15:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Hotel, Golem. 600,000 €

600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Gush 10:29 Apartamente , Tiranë

Shiten 6 super apartamente te rr.Durresit , Tirane . Prane H

870 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Gush 23:43 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Gush 09:43 Apartamente , Tiranë

SHESIM, HOTEL, QENDËR

3 600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Gush 01:13 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo Durres 470m2+Verande, Prane Hotel Adriatik

379 000 EUR

Numri i dhomave: 10
04 Gush 10:09 Apartamente , Sarandë

Hotel ne shitje ne Sarande

2 900 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
03 Gush 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet,Hotel,Golem UNA26584

1 600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Korr 18:20 Apartamente , Lezhë

Super hotel ne shitje Shengjin me pamje deti

3 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
11 Korr 01:53 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Qer 11:57 Apartamente , Korçë

Shiten Apartamente !

670 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Qer 15:48 Apartamente , Durrës

Shitet Vile 4 kateshe ne Golem

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Qer 01:06 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 Me TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
20 Qer 13:34 Apartamente , Sarandë

Apartamente ne shitje ose me qera vjetore

430 000 EUR

Numri i dhomave: 10
14 Qer 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet kati fundit i pallatit sapo ndertuar

700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Apartamente ne shitje Tirane


Nëse po kërkoni një apartament të ri, ose një investim të mençur në pasuri të patundshme mund të gjeni duke klikuar në shes apartament, apartamente ne shitje tirane janë shumëllojshmëri e të pasura në karakter dhe ofrojnë një gamë të gjerë të mundësive për blerësit potencialë.


Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje tirane, apartamente ne shitje ali demi, don bosko ose zona të ndryshme të qytetit ju mund të gjeni vetëm me një klikim duke kërkuar apartamente ne shitje okazion. Zona e Ali Demi është një nga zonat e preferuara për blerjen e pasurive të patunshme poashtu dhe Don Bosko është një ndër zonat e kërkuara.


Zonat me te deshiruara per te gjetur apartamente ne Shqiperi


Duke kërkuar për merrjep apartamente do të ju shfaqen apartamente në qytet të ndryshme nëse jeni në kërkim për apartamente ne shitje berat atëher në Merrjep jeni në vëndin e duhur, përdorni filtrat e ofruara prej nesh në mënyrë që të gjeni rezultatin që i përshatet më së miri kërkesës tuaj.


Ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vëndit tonë si apartamente ne shitje ne durres me një game të gjerë të apartamenteve në shitje jemi të sigurt që do e gjeni atë që kërkoni. Ju mund të kërkoni poashtu dhe për apartamente ne shitje vlore ku plazhët e jugut janë gjithashtu të preferuara dhe ka një mundësi të shkëlqyer investimi.


Postoni njoftime për apartamente ne shitje


Nëse keni një apartament ne shitje krijoni njoftime falas në MerrJep.al shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit shtoni disa foto të bukura gjithashtu pse jo dhe një përshkrim të bukur dhe apartamenti do të shitet pa humbur kohë.


Gjithashtu për një shitje të shpejtë të apartamentit mjafton të strukturoni apartamente ne shitje okazion ose merrjep apartamente dhe do të ju shfaqen njoftimet që jeni duke kërkuar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione