Apartament 1+1 ne vijen e pare te detit + Garazhd

54 000 EUR

Shitet nga: Apartament 24 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet apartament 1+1 plotsisht i mobiluar me mobilje te reja dhe moderne italiane,ne vijen e pare ne bregdet me pamje nga deti ,ne katin e 4,ne cmim perfshihet dhe garazhdi 15 m2 posht pallatit. Apartamenti ndodhet tek shkembi i kavajes 200 mt larg hotel Bleart,disponon te gjithe dokumentacionin e duhur ligjor,certifikat per apartamentin dhe certifikate per garazhdin.
(MUNDESI BLERJE ME KESTE )
Apartament
0696822220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione