OKAZION-SHITET SHTEPI 2+1"DON-BOSKO"PRANE HIPOTEK

Shitet nga: ALTIN Sot 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Tiranë
🏠🏡OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E"DON-BOSKOS"RRUGA"FOTO-JANKUI"PALLAT 6-KATESH EKZISTUES I VITIT-95,PA ASHENSOR,SHTEPIA NDODHET NE KATIN E 4-TE,ME PAMJE NGA LINDJA E DAJTIT,ZOTERON CERTIFIKAT PRONESIE SI DHE ESHTE E RIVLERSUAR.SA PER CMIMIN ESHTE 53.000 EURO I DISKUTUSHEM.MUND TE KONTAKTONI NE KETE NUMER,WHAT'S UP/TEL:+355685475541.FLM🏡🏠
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim