Mazda RX-8 192 Hp

Shitet nga: Jim Anderson 23 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Makina eshte me kondicioner,sedilje me sistem ngrohje dhe lekure,me sistem muzike Bose,Eshte ne gjendje shume te mire nga brenda,shume pak e perdorur.Ka kater dyer.eshte per kater persona.Cmimi I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim