BMW x5 M

Shitet nga: Kristian 28 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
X5 xdrive 40d biturbo 306 xv
Cilindrata 2993 pa taks lluksi
Km 118.000 origjinale
Sensor para mrapa
Serdile lekure pa asnje gervishtje
Drita xeno bixeno Klima automatike me 4 zona - Sistem navigatori profesional - Head up display (projektim ne xham) - Kontrolle me ane te zerit - Radio HD - Sistem HiFi Audio Profesional DSP LOGIC7 - Karikator DVD - BMW TeleServices - USB/AUX Nderfaqe - Nderfaqe muzike per Smartphone - Sensore parkimi - Kamera te pasme parkimi - Paketa e interior light - Sensor shiu - Fenere Bi Xenon - Fenere adaptive qe kthehen sipas timonit - Pilot automatik me vetefrenim -
Sedile Comfort me memorje dhe me perthyrje per rehati maksimale
Te gjitha sherbimet e bera
Makina eshte shume e mbajtur e perdorurvveq ne itali e pazhdoganuar
Qmimi 18.000 €
Pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim