Smart

Shitet nga: Ymer 12 Sht 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600cc super ne gjendje kondicioner sherbimet xhenerike te gjitha te sapobera vaj filtra kandele origjinale bosch 4 goma te reja dritat ksena tapiceria brenda akull e re.
Makina nuk ka asnje gervishje nga ana e jashtme tavan panoramik xhama eletrik hapje me pult po ashtu dhe bagazhi letrat deri ne qershor te 2018 makina eshte super ekonomike nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim