OKAZION 💥💥💥Smart+ ndrrohet me skuter me letra

Shitet nga: Ymer 08 Dhj 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart 600cc benzine viti 2001 me te gjitha sherbimet e bera ngjyre portokalli matt makina ska nevoj per asnje lloj sherbime shum e paster si jasht dhe tapiceria brenda makina disponon letra+ siguracion deri ne qershor 2019 full led xeno- bixeno kondicioner ne gjendje pune tavan panoramik 4 goma te reja disqe alumini kambio automat+ tiptronic hapje mbyllje qendrore me pult xhama elektrik motorri i ardhur nga zvicra ose ndrrohet me skuter 125 me letra +- diferenca cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim