Range Rover Sport HSE

Shitet nga: Kejvin 23 Maj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Sport
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, xhama elektrik, sedilje me ngrohje, sensore nga mbrapa etj. Dokumenta te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim