Shitet Shtepi 80m2

Shitet nga: Renata 22 Gush 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

47 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja 28 Nentori, Pallati 422/3, nr i deres 11
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Elbasan
Shtepia eshte 80m2 dhe ka 2+1 dhoma.
Eshte ne adresen:
Lagja 28 Nentori, Pallati 422/3, nr i deres 11 (Mbrapa pallatit te sportit, kulla 6 kateshe tek lokali "C'est la vie")
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim