Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Në shitje (Shitet, Shes) në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:51 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 20:51 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 20:51 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 19:38 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private Elbasan Okazion

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 16:53 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 13:05 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI+TOKE 2600 M2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 12:10 Shtëpi , Elbasan

500m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:09 Shtëpi , Elbasan

VILA

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Sht 22:21 Shtëpi , Elbasan

OKAZION: CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 35000 Euro

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
24 Sht 20:21 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepi Kraste

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
24 Sht 20:00 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 1+1

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Sht 08:52 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 2+1 ne Elbasan dhe truall 180m2

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
22 Sht 12:21 Shtëpi , Elbasan

Shiten

11 111 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 80
22 Sht 12:07 Shtëpi , Elbasan

Shitet

11 111 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Sht 16:52 Shtëpi , Elbasan

SHITET TRUALL & SHTEPI 1-KATESHE

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
21 Sht 12:23 Shtëpi , Elbasan

Okazion ,shtepi private 80 mije euro

7 500 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Sht 19:25 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepia kraste

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 17:20 Shtëpi , Elbasan

Shitet ndertesa dy -kateshe

Numri i dhomave: 3
20 Sht 17:18 Shtëpi , Elbasan

Shitet ndertesa dy -kateshe

Numri i dhomave: 3
19 Sht 17:00 Shtëpi , Elbasan

SHITET DUPLEX 3+1 NE QENDER TE ELBASANIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
18 Sht 15:13 Shtëpi , Elbasan

elbasan

40 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Sht 16:29 Shtëpi , Elbasan

Kerkoj te blej nje shtepi 1+1 ose 2+1 ne Elbasan

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Sht 16:11 Shtëpi , Elbasan

Apartament 2+1

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Online
15 Sht 12:36 Shtëpi , Elbasan

Super Vile Ne Shitje

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Sht 13:45 Shtëpi , Elbasan

Plane ,projekte, Projektim -shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
13 Sht 11:01 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
13 Sht 10:40 Shtëpi , Elbasan

Okazjon

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Sht 14:05 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private, ne qender te Elbasanit

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:01 Shtëpi , Elbasan

Shtepi Private, Vile ne Shitje

260 EUR

Numri i dhomave: 9
07 Sht 09:28 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtëpi private ne qender te Elbasanit

Numri i dhomave: 4
06 Sht 22:24 Shtëpi , Elbasan

Shitet

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
04 Sht 15:56 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepi private 25000€ arsye emigrimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Sht 15:55 Shtëpi , Elbasan

Toke 330m2 ne qender te Elbasanit

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Sht 23:05 Shtëpi , Elbasan

Shtepi dhe toke 330 m2 ne qender Elbasan

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Sht 11:03 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepia 25000 €

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Gush 16:08 Shtëpi , Elbasan

Shitet Truall dhe Toke me cmim mjaft te leverdisshem!

3 500 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Gush 20:44 Shtëpi , Elbasan

151 rrënjë ulliri dhe ambjent banimi

40 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Gush 14:00 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Online
16 Gush 22:36 Shtëpi , Elbasan

Apartament Ne Shitje

Numri i dhomave: 2
15 Gush 11:47 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI+TOKE 2600 M2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
12 Gush 17:14 Shtëpi , Elbasan

Shutet Shtepia 2+1 kati i 5 ne elbasan!!

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Gush 17:31 Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 18:08 Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtëpi bashke me tokë 9000 m2

295 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
05 Gush 16:44 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3,5
26 Korr 22:22 Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtepi 1+1

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Korr 23:10 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Korr 17:10 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi Private 30 milion leke

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
07 Korr 13:32 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepia ne Elbasan

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
06 Korr 11:47 Shtëpi , Elbasan

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
05 Korr 15:16 Shtëpi , Elbasan

Shitje apartament

4 700 000 LEK

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione