Publikuar: Maj 26 2020 02:22

Toke ose apartament +-diferenca

EUR

Publikuar: Maj 26 02:22
Shikime: 1
cmimi llogaritet: vlera ne autoscout24+20%dogane (tvsh).Vlera e transportit dhe kalimi pronesise nuk llogaritet dhe jane ne favor te bleresit. makina eshte me 210mij km me ekstra dhe me servis total.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0035353535353

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione