Published: Korr 31 2018 09:10

Mercedes prodhim amerikan

EUR

Published: Korr 31 09:10
Views: 135
E - 350 BLUETEC BLUE EFFICIENCY 2987 CC - nuk e kap taksa e luksit; kamje automatike disctronic me pilot automatic; me navigim me sistem frenimi automatic me sistem mbajtje corsie; me baxha sedilje me ngrohje dhe me ftohje me sedilje me masazh me sistem blindspot te pasqyrat ngjyra perl e bardhe me kamer mbrapa me bagazh hapje mbyllje automatike. Personi qe e shet jeton ne USA dhe largohet ne 30 gusht nga Tirana. Eshte super veture.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
135
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0699610597

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information