Publikuar: Korr 15 2021 04:04

Shitet E Class w211

Publikuar: Korr 15 04:04
Shikime: 191
🏷Shitet : E class
🔸Viti i prodhimit : 2003
🔸Motorri : 2.2
🔸Karburanti : Nafte
🔸Kamjo : Automatike
🔸Kilometra :238 000
🔸Klima me 4 zona
🔸Sedilje me ngrohje para dhe pas
🔸Cmimi : I diskutueshem pasi te flasim ne telefon
🔸Numri celularit: 069 20 65 390
🔸Vendodhja : Vlore
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
191
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692065390

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione