Publikuar: Tet 01 2022 12:32

shitet w212

EUR

Publikuar: Tet 01 12:32
Shikime: 152
shitet makina w212 i vitit 2012 motorr 220 naft.makines sapo ijan sherbimet si goma te reja dunlop 2022 me vler 730 mije leke. sapo i jan ber vaj filtra motorri dhe vaj filta te kamjes me vaj origjinal te benzit.letrat e sapo prera dhe siguracion minikasko ,makina nuk ka nevoj per asnje sherbim esht e mbajtur shum mir sic duket dhe nga fotot.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
152
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione