Publikuar: Dhj 18 2020 06:52

E CLASS 220 OKAZION

EUR

Publikuar: Dhj 18 06:52
Shikime: 2
Shitet urgjent ne cmim okazion
E class w211 motorr 2.2Nafte
Letrat Sapo prer
Shitet per arsye mosperdorimi
Drita Xenon
Ambient Salloni LED
Mershin
Sallon shum i paster po ashtu dhe makina shum e paster
Cmimi 3800€ I DISKUTUESHEM
Nr Tel:: 069 47 200 40

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694720040

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione