U SHIT

1 EUR

4 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Nën 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 4 750 EUR
❌E SHITUR❌ 5 900 EUR
U SHIT 9 800 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!156Mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman dhe TUV Makina Disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic sensore parkimi Esp (sistem anti rreshkitjes)ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini origjinal Clima tronic (funksionale)4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje Ganxhe terheqje me dalje korenti 12V origjinale nga fabrika 4 goma te reja etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 800 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
❌E SHITUR❌ 5 700 EUR
U SHIT 2 650 EUR
Në fillim