Smart ForTwo

2 150 EUR

Shitet nga: YMER 04 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600 ccc super ne gjendje vaj filta te sapondruar kandele origjinale bosch 4 goma te reja xhamat te zinj mbrapa dhe trekendeshat e vegjel para tavan panoramik te gjitha xheneriket e bera diskofrena te reja ferrota koka paraleli makina eshte teper ekonimike me letra deri vitin tjeter xhamat elektrik hapje mbyllje me pult plus bagazhi audio me bagazhier me 6 disqe cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim