Mitsubishi L200 okazionnn

5 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: andi 01 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet te sapo kryera disponon 225 mije kilometra sedile lekure xhama elektrike hekur para mbrapa anash me nje vlere teper te larte etj..letrat i ka per nje vit te prera dhe makina eshte viti 97 por e dale ne qarkullim ne 2005 pasi disponoj dokumentat per tja u verifikuar.
Në fillim